Knihy

Asking Answers, Finding Questions

Donn Hall
ISBN 978-8011016845

„Asking Answers, Finding Questions“ je syrový, ale krásný příběh mladého muže z fundamentalistické křesťanské rodiny hluboko v srdci jižních Spojených států. Vyrůstá na chudé farmě s prašnou cestou z červené hlíny a jde dál za svým srdcem do služby jako letniční kazatel/pastor/evangelista.

Brzy si v životě uvědomí vnitřní tajemství. Tajemství, které má ve fundamentalistickém křesťanském a letničním světě moc ho zničit.. Tajemství je v tom, že je divný. Uvědomil si, že jediný způsob, jak může následovat své „povolání“ stát se kazatelem / pastorem / evangelistou v náboženském světě, ve kterém se nachází, je být heterosexuál, a tak se podrobuje gay reformní terapii...
Jak dlouho si dokáže udržet veřejný obraz, který se od něj očekává?
Jak dlouho vše dokáže tajit?
Tato kniha je příběhem jeho cesty. Je to cesta k osobnímu osvobození, cesta duchovní a sexuální evoluce. Cesta víry, naděje a lásky. Cesta, která ho zavede z malé farmy na jihu USA do celého světa. Cesta, která vede - ne - za odpověďmi na životní otázky, ale spíše za přijetím otázek života, kterým se často bojíme postavit.

V procesu hledání sebe sama ztrácí všechno a všechny a musí čelit nutnosti znovu vytvořit a znovu vybudovat svůj život. Při tom objevuje nově nalezenou svobodu a víru, naději a lásku a přijetí sebe sama i druhých.

Bez ohledu na vaše duchovní přesvědčení, nebo ať už jste LGBTQ+ nebo heterosexuál, pravděpodobně se v jeho příběhu uvidíte, protože to není jen silný příběh, ale spíše příběh lidský.

Kniha ke koupení zatím zde: https://www.amazon.com/Asking-Answers-Finding-Questions-Pentecostal/dp/8011016849?language=en_US
Během roku 2022 by měla být uvedena na český trh.
Kniha je v angličtině.

Sdílejte!